Курс злотого в банках та обмінниках Львова

Курс злотого в обмінниках Львова

International Finance Service

10.32
10.49

Гаідур Кеш

10.35
10.50

Money24 Lviv

10.00 +0.45
10.70 -0.15

Centro Finance Lviv

10.30
10.45

Обмін (Львів)

9.75
9.95

Курс злотого в банках Львова

Національний Банк

10.50
10.50

Банк Львів

10.38
10.47

ПУМБ

10.00
10.50

КредоБанк

10.36
10.74

AccordBank

9.45
10.50

Ощад Банк

9.35
9.90

Графік курсу злотого у Львові

Як швидко дізнатися курс польського злотого у Львові онлайн

В сучасному часі, ми звикли стежити за тим, що ж відбувається на фондових ринках. Мінливі цифри в бік підвищення або зниження, викликають інтерес. Основним питанням для більшості стає: де провести обмін валют за найбільш вигідними умовами. Сервіс kurs.lviv.ua стане відмінним помічником у вирішенні даної проблеми.

Львів - одне з найкрасивіших і найбільших туристичних центрів України, саме тому питання купівлі-продажу іноземної валюти виникають в цьому місті досить часто. Вигідний курс і безпечний обмін цікавить як туристів так і наших співвітчизників, які повернулися з Польщі або планують відвідати це місто. Злотий у Львові користується великою популярністю з огляду на близькість до кордону та тісної економічної співпраці між Україною та Польщею, на приватному рівні. Крім того, багато українців прикордонних областей мають родинні чи дружні зв'язки з жителями Польщі.

У Львові покупка і продаж польського злотого також користується попитом і актуальна, як і обмін валют першої категорії, таких як: долара США і Євро. Сервіс kurs.lviv.ua надає можливість максимально швидко дізнатися курс злотого у Львові. Ресурс допоможе дізнатися наступну інформацію:

 • курс в комерційних і державних банках Львова;
 • курс валют в обмінниках Львова;
 • динаміка зміни курсу за останній рік.

Банки у Львові

Багато іноземних туристів, як і громадян України, вважають за краще обмінювати іноземну валюту виключно в банках. З міркувань безпеки угоди і гарантованої впевненості в автентичності валюти, як національної так і іноземної, бажаючі обміняти польські золоті звертаються в банки Львова та їх відділення.

Для того, щоб порівняти курс злотого в різних банках більше немає необхідності самостійно шукати курс Львівських банків окремо на кожному банківському ресурсі, запам'ятовувати або виписувати дані. Курс обміну польського злотого в найбільш відомих і розповсюдженних у Львові банках зібрані, для зручності користувача, в одному місці, а саме на сайті Kurs Lviv UA.

На сайті відображається відповідна інформація про курси обміну злотого у всіх основних банках Львова (державних і комерційних), таких як:

 • ПриватБанк;
 • Ощадбанк;
 • ПУМБ;
 • Південний;
 • Банк Львів;
 • Альфа-банк;
 • Укргазбанк і ін.

Крім того, тут можна ознайомитися з курсом обміну основних валют в електронних банках, таких як Приват24 і MonoBank.

Для зручності користувачів інформація про офіційні курси обміну польського злотого в банках Львова надається окремо від курсів валютообмінниках.

Обмінники Львова

Банківська система через бюрократичні процедури, виконання вимог і вказівок Національного банку України, а також людського фактора не дуже поворотка і не завжди в змозі оперативно відреагувати на різкі скачки і зміни валюто-обмінних курсів іноземних валют, в т.ч. польського злотого, на валютному ринку.

Обмінники же справляються з цим завданням набагато швидше і демонструють більш адекватний на даний момент обмінний курс. Тому курс злотого на чорному ринку Львова не завжди збігається за ціновими параметрами з пропозиціями банків.

Наш сайт надає можливість в онлайн режимі знайти найбільш вигідні обмінники з найкращими пропозиціями курсів обміну. Інформація постійно оновлюється і наші клієнти можуть бути впевнені в достовірності представлених курсів.

Динаміка зміни курсу злотого

Завдяки інформації, яка представлена на kurs.lviv.ua, можна не тільки швидко дізнаватися курс злотого на сьогодні в основних банках і обмінниках Львова, а й відстежувати його зміни за останній рік. Інформація стосовно вартості валютообміну накопичується і зберігається, так щоб в будь-який момент часу наші клієнти могли переглянути графік зміни курсів основних найбільш популярних у Львові іноземних валют, в т.ч. польського злотого.

Вивчення тенденцій на ринку купівлі-продажу польського злотого в довгостроковій перспективі дає підстави будувати досить точний прогноз курсу злотого на найближчий час.

Скориставшись послугами нашого сайту кожен зацікавлений в обміні валют зможе швидко і просто вирішити такі завдання:

 • знайти найбільш вигідний курс обміну польського злотого по Львові;
 • заощадити час на пошуки в інтернеті кращого курсу по всіх банківських сайтах;
 • порівняти валютообмінний курс злотого в банках і обмінниках Львова;
 • вивчити зміни курсу покупки-продажу злотого у Львові за попередні періоди протягом останнього року;
 • самостійно спрогнозувати курс обміну польського злотого на найближчий період з урахуванням переважаючих на валютному ринку тенденцій.

Переваги нашого сайту, а саме швидкість роботи і постійне оновлення актуальної інформації, дають можливість нашим користувачам швидко дізнатися курс польського злотого в львівських банках, а також на чорному ринку Львова з мінімальними витратами часу на пошуки.